O Firmie Usługi Partnerzy Impressum Kontakt

Nasza misja

Celem naszej współpracy jest stworzenie atrakcyjnej oferty zarządzania wierzytelnościami na dynamicznie rozwijającym się polskim rynku. Gwarancją profesjonalizmu naszej oferty jest synergia wieloletnich doświadczeń oraz osiągane dotychczas sukcesy obydwu przedsiębiorstw. Nasze inwestycje realizujemy we współpracy z renomowanymi na świecie inwestorami co gwarantuje pełne zabezpieczenie interesów naszych klientów.

Dowiedz się więcej...

Nasi partnerzy

Kaczmarski Inkasso
www.kaczmarski.pl

Kaczmarski Inkasso jest jedną z pierwszych firm na polskim rynku, która w sposób kompleksowy podjęła tematykę zarządzania wierzytelnościami przedsiębiorstw. Początek jej działalności w Polsce datuje się na rok 1992. Kaczmarski Inkasso jest obecnie jednym z niekwestionowanych prekursorów rynku windykacji w Polsce.

Krajowy Rejestr Długów
www.krd.pl

Na bazie doświadczeń giełdy wierzytelności - www.debt.pl - powstał w 2003 r. Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A. posiadający największą obecnie na polskim rynku bazę danych o dłużnikach.

Altor Management GmbH
www.altor-group.com

Altor Management GmbH, ma swoje początki w 1979 r., jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie zarządzania wierzytelnościami w Niemczech. Firma zatrudnia obecnie ponad 200 wysoko wyspecjalizowanych pracowników oraz zarządza wierzytelnościami o wolumenie przekraczającym 800 mln. Euro.